Úvodní strana » Stavební činnosti

Stavební činnosti

MB energy vám nabízí :

  • zastoupení stavebníka ( klasický stavební dozor nebo také zastupování např. ve sporu s dodavatelem, projektantem a pod.)
  • stavební inženýring  ( získání územních a stavebních povolení, kolaudačních souhlasů apod.)
  • pasportizace staveb   ( projektová dokumentace pro dodatečné povolení staveb )
  • optimalizace provozu nemovitosti ( včetně návrhu systému měření a regulace s možností dálkové správy celého domovního sytému. Více o systému - zde.
  • výroba a montáž zdravých finských saun na míru - prezentace z realizací zde.

Pro získání více informací a cenové nabídky prosím použijte náš Kontaktní formulář.

Moderní stavby a vytápění

Moderní stavby jsou nízkoenergetické či rovnou energeticky pasivní a jejich topné zdroje - to jsou tepelná čerpadla, kotle na biomasu, kondenzační plynové kotle, solární kolektory, rekuperační jednotky a další zařízení, která jsou již běžně na trhu.  Ten, kdo chce ekologicky (to již dnes také musí) a ekonomicky topit, by však měl vědět, že každý takový moderní zdroj musí být vhodně začleněn do celého systému vytápění. Jen tak lze plně využít jejich vlastnosti.

Ceny energií nutí investory o takových systémech uvažovat.  Je tedy nutné vyhledat odborníka, který je schopen, podle přání a finančních možností investora, otopný systém jeho domu takříkajíc „ušít na míru“. Úplnou samozřejmostí by  měla být také investice do projektu topení včetně návrhu systému měření a regulace s možností dálkové správy celého sytému vytápění odbornou firmou..

V dnešní uspěchané době je důležitá i úspora vašeho času - moderní otopný systém s vyspělou regulací je prakticky bezobslužný. Mělo by také platit: čím vyspělejší technologie, tím kvalitnější regulace. Kvalitní řídicí systém dokáže vyrobit teplo v ten nejvhodnější okamžik a např. při použití různých akumulačních nádrží, jej distribuovat ve správný okamžik tam, kam je to potřeba.

MB energy proto nabízí :

  • konzultace  projektanta topení - odborník vám pomůže si uvědomit, co vlastně od topení budete chtít.
  • studii nákladů na pořízení a provoz nového topného zdroje - na základě konstruktivního dialogu budou vybrány jen ty varianty, které jsou nejvíce přijatelné uživatelsky i finančně.
  • projekt topení  a pomoc při výběru odborného dodavatele systému vytápění

Pro získání více informací a cenové nabídky prosím použijte náš Kontaktní formulář.

 

Nové Chytré Výhodné